לחץ כאן
 

 

האתר הוקם בשנת 1999 והיה האתר הראשון בעברית לטיסנאות. במהלך הזמן כתבתי עשרות רבות של מאמרים בתחום הטיסנאות ששימשו נאמנה מאות טיסנאים בשנים האחרונות. למי שזוכר את האתר הזה ותמה מה קרה לתוכן של האתר אז ככה. כמו איש מחשבים טוב ומיומן, דאגתי לגיבויים, אבל עברתי דירה והגיבויים "איין" ובינתיים השרת התרסק ולקח עימו את כל התוכן.
הודעת תודה - למר פלוני (שמו שמור עימי) ששלח לי מייל והביא לידיעתי על קיום אתר אינטרנט שכל היעוד שלו זה לגבות את כל אתרי האינטרנט שבעולם (כן, נשמע פריקי) והפלא ופלא, האתר
www.tisan.co.il מגובה שם מזה זמן רב ולמרבה ההפתעה, מצאתי שם את כל המאמרים. לכן,מעת לעת, כשזמני יהיה בידי, אעלה לאתר את כל המאמרים

במהלך הזמן הקמתי עסק שנקרא טיסני מודיעין ועסקתי ביבוא ושיווק ציוד טיסנים לחנויות ולפרטיים. ייצגתי בארץ מספר חברות וביניהם את חברת הדלקים אמריקאית Byron, את חברת איקרוס הגרמנית, הממציאים והייצרנים של מסוק המיקרו חשמלי הראשון, הפיקולו את חברת המנועים Rossi האיטלקית. בשלב מסויים העסק נמכר לגוף אחר.
כיום אני משמר את אתר האינטרנט הזה כתרומה לפיתוח וקידום ענף הטיסנאות בארץ וללא כל מטרות רווח.
בברכה
אבי ורטהיימר

 

בעבר ניהלתי כאן באתר עסק בשם טיסני מודיעין, שם החברה שונה וכך גם הפעילות וכיום שם החברה הוא ורטהיימר הנדסה בע"מ.

העיסוק העקרי שלי הוא בפיתוח, ביצירה, התאמה, תמיכה והדרכה למערכות Windows Embedded השונות.

החברה מציעה פתרונות למערכות משובצות מחשב, פיתוח תוכנה וחומרה, יבוא חומרה כגון כרטיסי מחשב תעשייתיים ומסכי LCD לתעשיה. http://www.pc104.co.il/pages/hebrew/weplogo.gif

כתובת האתר www.wertheimer.co.il  
ליצירת קשר : avi@wertheimer.co.il  או 054-7577797, אבי ורטהיימר

 

 

נציגות של חברת Eagle Tree Systems בישראל
חברה זו  מייצרת מוצרים לטלמטריה ואיסוף נתונים ממערכות המונעות בשלט רחוק:
לחברה סדרת מוצרים עבור: טיסני מנוע, טיסנים חשמליים, טיסני סילון, מכוניות וסירות על שלט רחוק וגרסה מקצועית המיועדת למזלטים.
משיקולי עלות לצרכן הפרטי אנו ממליצים לייבא בעצמו באמצעות רכישה דרך אתר היצרן ישירות בhttp://www.eagletreesystems.com/  בכרטיסי אשראי.
הערת אזהרה בעניין יבוא: חלק מן המוצרים משדרים תדרי רדיו והיבוא עשוי להתקל בחסימה בשחרור המכס, דבר שבאחריותכם לבדוק לפני שאתם מייבאים.
חברות המנועיינות לרכוש בארץ, ובשקלים מוזמנים לפנות אלינו.
בכל מקרה, איננו מספקים תמיכה טכנית למוצרים אלו, אלא עבור פרוייקטים מיוחדים ובתשלום.