3 סיבות שיגרמו לכם להצטרף למועדון לקוחות של מכבי

מועדון לקוחות של מכבי הוא אחד מהדברים הפורצי דרך בארץ היום. אחרי למעלה מ-100 שנות פעילות, תנועת מכבי החליטה להרים את הכפפה ולייצר מועדון לקוחות של מכבי שמאפשר לכלל האוהדים שלה להנות ממועדון צרכנות שנותן להם הרבה יותר, ומאפשר להם להעניק בחזרה. אם גם אתם נמנים עם אוהדי מכבי על כלל הסוגים שלהם, אתם מוזמנים להישאר איתנו ולקבל 3 סיבות שיגרמו לכם להצטרף למועדון לקוחות של מכבי עוד היום.

מועדון לקוחות של מכבי – סיבה מס' 1: להרוויח מהקניות שלכם

אין ספק שהיום אופי הצרכן הישראלי הוא כבר ממש לא כפי שהיה בעבר. היום רגע לפני הרכישה הצרכנים מנסים למצוא את המחירים הטובים ביותר, הדילים הטובים ביותר, והעסקאות שיניבו עבורם הרבה יותר.

באמצעות הצטרפות למועדון לקוחות של מכבי אתם מוזמנים לשנות את אופי הצריכה שלכם, ולהנות ממגוון רשתות שמציעות לכם רכישות תוך קבלת CASHBACK – החזר כספי שעומד על אחוזים מתוך הרכישה. מישהו ביקש להרוויח יותר ולא קיבל?

סיבה מס' 2: להרגיש בבית

מועדון לקוחות של מכבי מעניק לכם תחושת שייכות, שהיא תחושה שאין לתאר עד כמה היא חשובה. כחלק מהמועדון תוכלו להרגיש חלק מקהילה של ממש, שלא רק מרוויחה יותר ביחד אלא גם פועלת ביחד למען קידום פרויקטים קהילתיים וחברתיים כאחד. עם כל אלו ביחד נוצר שלם שגדול יותר פי כמה מסך חלקיו, ואתם מוזמנים להיות חלק מכל הטוב הזה.

סיבה מס' 3: כי זוהי רק ההתחלה

מועדון לקוחות של מכבי מתחיל היום מנקודה מסוימת, אך בעתיד עוד יכול להתפתח למגוון כיוונים שיעניקו לכם יותר. אתם מוזמנים להצטרף ולהיות חלק מהמהפכה, ולהצטרף עוד היום למועדון בכמה לחיצות כפתור פשוטות. תהנו!